ahoj

Broker IQ option v číslech

Broker IQ option je velice inovativní a v posledních měsících také velice oblíbený broker. Se zvyšujícím zájmem u vás obchodníků o tohoto brokera jsem se rozhodl vytvořit iqoption infografiku, která vám dá takový náhled na to, jak rychle broker iqoption roste. Čísla jsou opravdu zajímavá a občas bych řekl až zarážející. Každý, kdo obchoduje binární opce ví, že broker iqoption roste, ale když se na to podíváte takto v číslech, uvědomíte si, jak obrovský je to růst a jak obrovský broker ve skutečnosti je.

IQ option infografika

Pro nás obchodníky je to skvělá informace, že se nějaký broker takto posunuje v čase a pořád se snaží něco vylepšovat. To, že o brokera je pořád větší zájem ukazuje jeho pravé kvality. Pokud se rozhodnete u brokera iqoption založit obchodní účet, vaše peníze budou v těch pravých rukou. Platforma brokera iqoption je naprosto skvělá, takže v tomto směru, budete určitě také spokojení.

Líbila se vám tato infografika? Jaké čísla vás překvapila nejvíce? Dejte vám vědět do komentářů.

Otevřete si obchodní účet u IQ Option

Broker Hlavní výhoda Minimální vklad Profit V českém jazyce Recenze Založit účet
IQ Option DEMO ÚČET ZDARMA $10 Až 92 % Recenze Začněte obchodovat

Štítky:

Jiří Procházka

Více o autorovi Jiří Procházka

Vydělávání peněz na internetu mě lákalo již dlouho, ale až s binárními opcemi se mi to podařilo. Binární opce mě především zaujaly kvůli jednoduchosti a možnosti naučit se lehce obchodovat. Zkoušel jsem spoustu dalších způsobů, jak si vydělat peníze, ale vždy to byly tak malé částky, že se ani nedalo mluvit o vydělávání peněz. Více informací o mě se dozvíte zde: O nás

Všechny příspěvky - Webová stránka

4 Komentářů k článku “Broker IQ option v číslech”

  1. Asi nejvíc mně překvapila částka, která se proobchoduje za měsíc, to je hrozně obrovské číslo 😀 😀 a geografické pokrytí v čase je také velice zajímavé. V každém případě pěkná infografika, díky za ní.

    1. Jsou to obrovská čísla, to máš pravdu 😀 😀 počet účtů v systému taky není zrovna malé číslo. To jak kdyby u brokera měl každý z ČR účet 😀 Jinak díky za feedback.

Zanechat komentář

Copyright © 2017. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Share this