ahoj

Důležitých 7 tipů a triků na binární opce pro začátečníky

Na této stránce naleznete nejdůležitější informace a tipy pro nováčky ve světě obchodování binárních opcí. Tato stránka vám může sloužit jako takový nejdůležitější rozcestník / odrazový můstek právě do tohoto světa binárních opcí.

Najdete zde pár článků a videí, které jsou obzvláště vhodné pro úspěšný začátek obchodování s binárními opcemi pro obchodníky nováčky.

1. Proč a jak obchodovat binární opce
2. Jak správně určit, jaký obchod provést
3. U jakého brokera je nejlepší založit si účet a obchodovat

4. Jak začít obchodovat
5. Jak vložit peníze
6. Jak si vybrat vydělané peníze
7. Vyzkoušejte si obchodování zdarma ihned

Hodně štěstí, Štěpán Petřivý

1. Proč a jak vydělávat s binárními opcemi?

call put binary options tradingObchodování binárních opcí je jedna z možností výdělku na internetu. K tomuto typu výdělku však ale nepotřebujete sedět dlouhé hodiny na školeních. Je velice jednoduchý a naučit se ho může úplně každý. Obchod vždy probíhá přehledně a rychle.

Obchodník (vy) zvolí, zda se bude cena zlata, stříbra, nebo akcií pohybovat nahoru, či dolů. Pokud je odhad správný, získá odměnu v podobě až 190 % ze vsazené částky. Tento pohyb se dá poměrně přesně předpovídat a proto je možné obchodem binárních opcí vydělávat peníze. Vyzkoušet si to můžete níže na této stránce.

obrázek muže s penězi

S trochou cviku se může obchodování binárních opcí stát jediným vašim příjmem. Záleží však na vás, jak moc se chcete obchodování věnovat.

Všichni určitě víte o obchodnících na burzách, kteří kupují a prodávají akcie za několik set tisíc, ba i milionů korun. To proto, že pohyb cen na burze je velice zdlouhavý a proto je pro ziskový obchod potřeba nakupovat ve velkém a dlouho čekat, až se peníze zhodnotí. S binárními opcemi je všechno jednodušší, rychlejší a možné výdělky jsou mnohem vyšší.

Jak by se vám líbilo, říci šéfovi Sbohem? 🙂

Výčet 10 hlavních výhod můžete najít ve článku 10 důvodů proč začít obchodovat binární opce, který napsal můj kamarád Jirka.

▼ ▼ ▼ ▼
Chcete se dozvědět více?

Přihlašte se do online kurzu obchodování binárních opcí ZDARMA a získejte knihu Jak vydělat peníze binárními opcemi.

2. Už vím, co to binární opce jsou. Jak mám ale vědět, zda cena půjde nahoru nebo dolů?

pullback

Jak už víte, binární opce fungují tak, že pokud odhadnete směr ceny zlata, stříbra, nebo akcie, vyděláte peníze. Cena může jít nahoru, nebo dolů. Pro správný odhad směru pohybu ceny používáme různé strategie. Je jich spousta a i nás na webu jich můžete pár najít. Binární opce strategie.

Možná vás zarazí, proč na webu, když mluvím o strategiích, tolik používám slovo Meta Trader 4, nebo zkratkou MT4.

MT4 je software, který z internetu stahuje informace o aktuálních pohybech cen a kurzů. Poté vám umožní s cenami pracovat ve formě grafů. Ty grafy, které nám poskytuje broker zdaleka nestačí ke dlouhodobě správné analýze a proto si dopomáháme právě tímto programem.

Pokud máte další otázky ohledně MT4, napsal jsem o něm již přes 9 článků v seriálu o Meta Traderu. V tomto seriálu se dozvíte nejdůležitější, včetně postupu správné instalace.

odraz od trendové linie

Takto může vypadat graf z MT4 (Kliknutím zvětšíte)

Tento program otevřeme a sledujeme pohyb grafu. Pokud se nám zdá, že už víme, kam se graf bude pohybovat, otevřeme si internetový prohlížeč (např. Google Chrome, nebo Internet Explorer) a obchod na platformě brokera (např stockpair.com) provedeme. Obchod neprovádíme přímo v programu Meta Trader, ani to nejde!

Grafy, které MT4 ukazuje a my používáme se nazývají svíčkové a jsou o něco jiné, než jen prosté čáry – proto se bude nováček bude muset nejdříve zorientovat právě v grafech. Zde je vysvětlení: jak číst svíčkové grafy.

Binární Opce Strategie

Nyní, když už víme o tomto programu, budeme potřebovat vědět, jak se používá. To se dozvíme v již zmíněném seriálu o Meta Traderu. Pokud ale zdlouhavý proces učení chcete ulehčit a zrychlit, je na čase zjistit si nějakou strategii.

Naše nejlepší strategie, podle které i my sami a další úspěšní obchodníci obchodují se nazývá BERSI Scalp. Více o ní můžeme zjistit po kliknutí zde: Strategie BERSI Scalp. Je to pokračování a vylepšená verze naší staré známe BERSI 2.0 strategie. A není náhodou, že zrovna tato strategie má skvělé ohlasy. Co na ni říkají samotní uživatelé? BERSI Scalp recenze

3. U jakého brokera je nejlepší založit si účet a obchodovat?

Na této stránce se můžete dočíst pár základních pravidel. Seznam všech doporučených a prověřených brokerů na binární opce můžeme najít zde: binární opce broker. Po rozkliknutí obrázku jakéhokoli z brokerů se můžete dostat na velice detailní statistiky a důležité informace, které můžete zvážit a podle nich se rozhodnout, který broker je pro vás ten pravý.

Důležité faktory při výběru brokera, podle kterých je třeba se orientovat:

 • Jak velký profit za každý vítězný obchod broker nabízí?
 • Je broker v češtině a budu platformě rozumět?
 • Jaká je minimální výše vkladu a obchodu?
 • Nabízí broker obchodování 60 sekundových / 5 minutových / 60 minutových opcí? (Každý má rád něco jiného)
 • Nabízí broker na binární opce demo účet zdarma?

Zde krátký popis dvou nejlepších brokerů binárních opcí a jejich výhody, popřípadě nevýhody.

 • IQOiqoption logoption: Jeden z největších světových brokerů (regulovaný) se kterým obchoduje přes 11 milionů traderů. Asi největší důvody proč s brokerem obchodovat jsou: minimální vklad $10 a demo účet úplně zdarma. Tento demoúčet je ale bohužel lehce znevýhodněný oproti normálnímu účtu, ale nic vám nebrání používat i ten náš demo účet! 🙂
 • TopBinarytopbinary-logo-2: Broker, který má sice licenci už od roku 2014, ale ve skutečnosti se začal do popředí dostávat až na konci roku 2016. Tento broker však nabízí velice zajímavé výhody. Mezi ně patří: český jazyk platformy, česky mluvící account manažeři a zákaznická podpora, licence a regulace ČNB – takže vaše peníze jsou pojištěny – a nebo třeba obchodování v Českých korunách, takže odpadá nutnost přepočítávání na dolary či eura.
 • Pozor: Broker TopBinary momentálně nemá nejnovější verzi licence, proto doporučujeme prozatím obchodovat u jiných doporučených brokerů

Zobrazit celý seznam

4. Jak začít obchodovat?

Pro ty z vás, kdo se chcete již do obchodování pustit jsem připravil 2 návody. Jeden je o tom, jak založit obchodní účet u TopBinary a začít obchodovat takříkajíc na ostro, druhý je o obchodování na testovacím demo účtu brokera IQ Option. Oba pro vás určitě budou přínosem.

 5. Jak vložit peníze?

Rozhodli jste se obchodovat binární opce? Výborně! Ale pro zhodnocení svých financí je nejdříve třeba finance převést na svůj obchodní účet a to provedením vkladu peněz.

Skrill platební kartaU každého brokera se vklad provádí malinko odlišně, ale vesměs je to stejný proces. Je třeba použít internetovou peněženku skrill, nebo kreditní kartu a nebo stačí peníze poslat přes bankovní účet, či složenkou. Pro názornou ukázku můžete zhlédnout video, které jsem natočil a zveřejnil výše.

Nejmenší vklad je u brokera IQ Option a to pouhých $10. Následuje ETX Binary s $100 (přibližně 2500 Kč). U většiny ostatních brokerů je to potom $200 a nebo $250.

6. Jak si vybrat peníze, které jsem si vydělal?

Když jste se prokousali vším, co jsem na tuto stránku napsal a rozhodli jste se obchodovat, doufejme, že jste v zisku. Nyní už stačí jen to nejjednodušší a to inkasovat vydělané peníze. Ty si můžete nechat poslat hned zpět na váš bankovní účet a to po přihlášení do obchodní platformy a následovném kliknutí na tlačítko withdrawal.

Peníze jsou na vašem účtě nejdéle do 7 pracovních dnů, většinou však mnohem rychleji a můžete si za ně koupit cokoli chcete. A nebo je znovu investovat a znovu zhodnotit. 🙂

Jak příjmy zdaním?

Výdělek pomocí binárních opcí patří podle paragrafu §10 mezi „Ostatní příjmy“, a daní se tedy 15% sazbou. Nemusíte platit ani zdravotní ani sociální pojištění a proto tedy vždy zaplatíte pouze 15 %.

Na obchodování opcí tedy nepotřebujete živnostenský list, obchodovat tedy můžete jako fyzická osoba. Je však třeba podat daňové přiznání a tam vedete zisk z binárních opcí označený jako Ostatní příjmy. Odečíst můžete peníze použité na vklad k brokerovi a zbytek se zdaní 15% sazbou.

Pro jistotu ale vše zkonzultujte s nějakým daňovým poradcem ve vašem okolí.

Vyzkoušejte si obchodování hned teď

Níže najdete testovací platformu. Nejedná se o opravdovou obchodní platformu, takže neodráží opravdové ceny na trhu – slouží jen pro vysvětlení, jak binární opce fungují. Takhle nějak vypadá zadávání obchodů u brokera IQ Option.

 1. Nejdříve zvolte vpravo nahoře částku investice. S touto částkou provedete obchod.
 2. Poté zvolte, jakým směrem si myslíte, že se cena bude pohybovat (Call nebo Put)
 3. Čekáme, jak náš obchod skončí.

Obchodujte u toho nejlepšího brokera v češtině!

Broker Hlavní výhoda Minimální vklad Profit V českém jazyce Recenze Založit účet
BDSwiss Dlouho fungující kvalita $ 100 Až 79 %* Recenze Začněte obchodovat
*V případě úspěšného obchodu
Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál může být ohrožen.

Máte ještě další otázky? Mezi často kladené otázky patří i “jsou binární opce podvod”? Více o tom se dozvíte po přečtení článků v kategorii binární opce podvod.

Na stránce časté otázky jich je ještě spousta dalších vysvětlených. Mrkněte na to zde: Často kladené otázky o obchodování binárních opcí

Zpátky do školy!

V září 2017 jsme vytvořili kurz pro všechny naše studenty/obchodníky. A protože byl kurz spuštěný celé září, nazvali jsme ho Zpátky do školy: binární opce.

Pro všechny začátečníky si tento kurz 100% doporučuji přečíst. I když se opcím nějaký čas věnujete, neprohloupíte. Je to jednoduše zopakování toho nejdůležitějšího.

Všechny informace v něm jsou stále aktuální!

Výpis jednotlivých lekcí i s domácími úkoly najdeš níže.

Doporučuji přečíst si alespoň první email.

Krypto? Forex? Akcie? O co jde?

Nově máme na našem webu opcebinarni.com 3 nové sekce. Jedná se o sekci kryptoměny, forex a cfd a akcie. Tyto 3 sekce se můžou hodit všem obchodníkům, které binární opce  nelákají, ale obchodování jako takové ano.

Obchodování kryptoměn mi přijde jako velice vzrušující téma, které poslední dobou zažívá veliký boom. Obchodování forexu tu s námi je už dlouhou dobu, ale i tak si myslím, že je zajímavé.

Pár posledních článků z těchto kategorií

Forex a CFD

Technická nebo fundamentální analýza: jakou zvolit?

Strategií na obchodování binárních opcí, forexu či kryptoměn jsou kvanta a můžeme je rozdělit prakticky na dvoa druhy: fundamentální a technická. Ale která z těchto analýz má lepší účinnost? Lze…

Přečíst více: Forex a CFD
Kryptoměny

Návod: Ideální 3 kroky, jak získat Bitcoin!

Bitcoin je v posledních týdnech horkým zbožím. Koncem listopadu 2017 překonala hodnota jednoho kusu této kryptoměny hranici deseti tisíc dolarů, o dva týdny později se jeho cena vyšplhala na 20 000 dolarů….

Přečíst více: Kryptoměny
Akcie

Jak obchodovat akcie ČEZu? A vyplatí se to?

Jako Češi můžeme tíhnout k akciím, které známe nejlépe. V takovém případě je ČEZ v zásadě jasnou volbou. Jak ovšem největšího výrobce a distributora elektřiny obchodovat? Na co si dát pozor a čeho…

Přečíst více: Obchodování akcií

A co teď?

Máte přečtené všechny tipy pro začátečníky? Projeli jste si kurz “Zpátky do školy?” Víte, co to jsou binární opce, jak se obchodují a jaké rizika obchodování nese? Pak vám doporučuji přečíst si:

Kromě toho ale doporučujeme i stáhnout si naši mobilní aplikaci. Díky ní se můžete vzdělávat a zlepšovat v obchodování a to i na pochodu.

Ukázka aplikace

Ukázka aplikace

V listopadu 2017 byla zveřejněna mobilní aplikace OpceBinarni.com. Tato aplikace všem jejím uživatelům – našim čtenářům – umožní číst si naše články pěkně přehledně přímo v telefonu.

Stáhnout aplikaci na Android

Proč jsme tuto aplikaci vyvinuli?

Jedete autobusem, nudíte se s manželkou v obchodě, nebo sedíte na toaletě? S naší aplikací můžete váš čas využít lépe – studiem obchodování.

Chápeme, že číst si články v prohlížeči na mobilu není vždy nejpříjemnější. Písmenka jsou malá a občas je nutné přejíždět zleva doprava. Pokaždé je třeba otevírat aplikaci, do řádku adresy zdlouhavě ťukat naši stránku opcebinarni.com a pak ještě hledat mezi všemi články na titěrném displeji ty články, které vás zajímají.

To všechno naše aplikace řeší.

Tipy pro začátečníky – Binární opce
4.5 (90.26%) 78 votes

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Momentálně nepoužíváte android.
Share this