ahoj

Důležitých 7 tipů a triků na binární opce pro začátečníky

Na této stránce naleznete nejdůležitější informace a tipy pro nováčky ve světě obchodování binárních opcí. Tato stránka vám může sloužit jako takový nejdůležitější rozcestník / odrazový můstek právě do tohoto světa binárních opcí.

Najdete zde pár článků a videí, které jsou obzvláště vhodné pro úspěšný začátek obchodování s binárními opcemi pro obchodníky nováčky.

1. Proč a jak obchodovat binární opce
2. Jak správně určit, jaký obchod provést
3. U jakého brokera je nejlepší založit si účet a obchodovat

4. Jak začít obchodovat
5. Jak vložit peníze
6. Jak si vybrat vydělané peníze
7. Vyzkoušejte si obchodování zdarma ihned

Hodně štěstí, Štěpán Petřivý

1. Proč a jak vydělávat s binárními opcemi?

call put binary options tradingObchodování binárních opcí je jedna z možností výdělku na internetu. K tomuto typu výdělku však ale nepotřebujete sedět dlouhé hodiny na školeních. Je velice jednoduchý a naučit se ho může úplně každý. Obchod vždy probíhá přehledně a rychle.

Obchodník (vy) zvolí, zda se bude cena zlata, stříbra, nebo akcií pohybovat nahoru, či dolů. Pokud je odhad správný, získá odměnu v podobě až 190 % ze vsazené částky. Tento pohyb se dá poměrně přesně předpovídat a proto je možné obchodem binárních opcí vydělávat peníze.

obrázek muže s penězi

S trochou cviku se může obchodování binárních opcí stát jediným vašim příjmem. Záleží však na vás, jak moc se chcete obchodování věnovat.

Všichni určitě víte o obchodnících na burzách, kteří kupují a prodávají akcie za několik set tisíc, ba i milionů korun. To proto, že pohyb cen na burze je velice zdlouhavý a proto je pro ziskový obchod potřeba nakupovat ve velkém a dlouho čekat, až se peníze zhodnotí. S binárními opcemi je všechno jednodušší, rychlejší a možné výdělky jsou mnohem vyšší.

Jak by se vám líbilo, říci šéfovi Sbohem? 🙂

Výčet 10 hlavních výhod můžete najít ve článku 10 důvodů proč začít obchodovat binární opce, který napsal můj kamarád Jirka.

▼ ▼ ▼ ▼
Chcete se dozvědět více?

Přihlašte se do online kurzu obchodování binárních opcí ZDARMA a získejte knihu Jak vydělat peníze binárními opcemi.

2. Už vím, co to binární opce jsou. Jak mám ale vědět, zda cena půjde nahoru nebo dolů?

pullback

Jak už víte, binární opce fungují tak, že pokud odhadnete směr ceny zlata, stříbra, nebo akcie, vyděláte peníze. Cena může jít nahoru, nebo dolů. Pro správný odhad směru pohybu ceny používáme různé strategie. Je jich spousta a i nás na webu jich můžete pár najít. Binární opce strategie.

Možná vás zarazí, proč na webu, když mluvím o strategiích, tolik používám slovo Meta Trader 4, nebo zkratkou MT4.

MT4 je software, který z internetu stahuje informace o aktuálních pohybech cen a kurzů. Poté vám umožní s cenami pracovat ve formě grafů. Ty grafy, které nám poskytuje broker zdaleka nestačí ke dlouhodobě správné analýze a proto si dopomáháme právě tímto programem.

Pokud máte další otázky ohledně MT4, napsal jsem o něm již přes 9 článků v seriálu o Meta Traderu. V tomto seriálu se dozvíte nejdůležitější, včetně postupu správné instalace.

odraz od trendové linie

Takto může vypadat graf z MT4 (Kliknutím zvětšíte)

Tento program otevřeme a sledujeme pohyb grafu. Pokud se nám zdá, že už víme, kam se graf bude pohybovat, otevřeme si internetový prohlížeč (např. Google Chrome, nebo Internet Explorer) a obchod na platformě brokera (např stockpair.com) provedeme. Obchod neprovádíme přímo v programu Meta Trader, ani to nejde!

Grafy, které MT4 ukazuje a my používáme se nazývají svíčkové a jsou o něco jiné, než jen prosté čáry – proto se bude nováček bude muset nejdříve zorientovat právě v grafech. Zde je vysvětlení: jak číst svíčkové grafy.

Binární Opce Strategie

Nyní, když už víme o tomto programu, budeme potřebovat vědět, jak se používá. To se dozvíme v již zmíněném seriálu o Meta Traderu. Pokud ale zdlouhavý proces učení chcete ulehčit a zrychlit, je na čase zjistit si nějakou strategii.

Naše nejlepší strategie, podle které i my sami a další úspěšní obchodníci obchodují se nazývá BERSI Scalp. Více o ní můžeme zjistit po kliknutí zde: Strategie BERSI Scalp. Je to pokračování a vylepšená verze naší staré známe BERSI 2.0 strategie. A není náhodou, že zrovna tato strategie má skvělé ohlasy. Co na ni říkají samotní uživatelé? BERSI 2.0 recenze

bersi získat tlačítko

3. U jakého brokera je nejlepší založit si účet a obchodovat?

Na této stránce se můžete dočíst pár základních pravidel. Seznam všech doporučených a prověřených brokerů na binární opce můžeme najít zde: binární opce broker. Po rozkliknutí obrázku jakéhokoli z brokerů se můžete dostat na velice detailní statistiky a důležité informace, které můžete zvážit a podle nich se rozhodnout, který broker je pro vás ten pravý.

Důležité faktory při výběru brokera, podle kterých je třeba se orientovat:

  • Jak velký profit za každý vítězný obchod broker nabízí?
  • Je broker v češtině a budu platformě rozumět?
  • Jaká je minimální výše vkladu a obchodu?
  • Nabízí broker obchodování 60 sekundových / 5 minutových / 60 minutových opcí? (Každý má rád něco jiného)
  • Nabízí broker na binární opce demo účet zdarma?

Zde krátký popis dvou nejlepších brokerů binárních opcí a jejich výhody, popřípadě nevýhody.

  • TopBinarytopbinary-logo-2: Broker, který má sice licenci už od roku 2014, ale ve skutečnosti se začal do popředí dostávat až na konci roku 2016. Tento broker však nabízí velice zajímavé výhody. Mezi ně patří: český jazyk platformy, česky mluvící account manažeři a zákaznická podpora, licence a regulace ČNB – takže vaše peníze jsou pojištěny – a nebo třeba obchodování v Českých korunách, takže odpadá nutnost přepočítávání na dolary či eura.
  • IQOiqoption logoption: Jeden z největších světových brokerů (regulovaný) se kterým obchoduje přes 11 milionů traderů. Asi největší důvody proč s brokerem obchodovat jsou: minimální vklad $10 a demo účet úplně zdarma. Tento demoúčet je ale bohužel lehce znevýhodněný oproti normálnímu účtu, ale nic vám nebrání používat i ten náš demo účet! 🙂

Zobrazit celý seznam

4. Jak začít obchodovat?

Vybrali jste si už svého brokera? Pokud ne, vraťte se o kousek výše a promyslete to. Pokud však ano, můžete se zaregistrovat a začít obchodovat hned, když budete připraveni. Zde je videonávod, jak registrace probíhá u brokera TopOption. Vše je naprosto jednoduché.

5. Jak vložit peníze?

Rozhodli jste se obchodovat binární opce? Výborně! Ale pro zhodnocení svých financí je nejdříve třeba finance převést na svůj obchodní účet a to provedením vkladu peněz.

Skrill platební kartaU každého brokera se vklad provádí malinko odlišně, ale vesměs je to stejný proces. Je třeba použít internetovou peněženku skrill, nebo kreditní kartu a nebo stačí peníze poslat přes bankovní účet, či složenkou. Pro názornou ukázku můžete zhlédnout video, které jsem natočil a zveřejnil výše.

Nejmenší vklad je u brokera IQ Option a to pouhých $10. Následuje ETX Binary s $100 (přibližně 2500 Kč). U většiny ostatních brokerů je to potom $200 a nebo $250.

6. Jak si vybrat peníze, které jsem si vydělal?

Když jste se prokousali vším, co jsem na tuto stránku napsal a rozhodli jste se obchodovat, doufejme, že jste v zisku. Nyní už stačí jen to nejjednodušší a to inkasovat vydělané peníze. Ty si můžete nechat poslat hned zpět na váš bankovní účet a to po přihlášení do obchodní platformy a následovném kliknutí na tlačítko withdrawal.

Peníze jsou na vašem účtě nejdéle do 7 pracovních dnů, většinou však mnohem rychleji a můžete si za ně koupit cokoli chcete. A nebo je znovu investovat a znovu zhodnotit. 🙂

Jak příjmy zdaním?

Výdělek pomocí binárních opcí patří podle paragrafu §10 mezi „Ostatní příjmy“, a daní se tedy 15% sazbou. Nemusíte platit ani zdravotní ani sociální pojištění a proto tedy vždy zaplatíte pouze 15 %.

Na obchodování opcí tedy nepotřebujete živnostenský list, obchodovat tedy můžete jako fyzická osoba. Je však třeba podat daňové přiznání a tam vedete zisk z binárních opcí označený jako Ostatní příjmy. Odečíst můžete peníze použité na vklad k brokerovi a zbytek se zdaní 15% sazbou.

Vyzkoušejte si obchodování hned teď

Níže najdete testovací platformu. Nejedná se o opravdovou obchodní platformu. Takhle nějak vypadá zadávání obchodů u brokera.

  1. Nejdříve je třeba zvolit, jakým směrem se cena pohne.
  2. Poté zvolíme částku, kterou do obchodu investujeme.
  3. Čekáme, jak náš obchod skončí.

Obchodujte u toho nejlepšího brokera v češtině!

Broker Hlavní výhoda Minimální vklad Profit V českém jazyce Recenze Založit účet
TopBinary Nejlepší volba pro Čechy! 5 000 Kč Až více než 250% Recenze Začněte obchodovat

Máte ještě další otázky? Mezi často kladené otázky patří i “jsou binární opce podvod”? Více o tom se dozvíte po přečtení článků v kategorii binární opce podvod.

Na stránce časté otázky jich je ještě spousta dalších vysvětlených. Mrkněte na to zde: Často kladené otázky o obchodování binárních opcí

Tipy pro začátečníky – Binární opce
3.78 (75.56%) 18 votes

Copyright © 2017. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Share this