Bet 365 Finanční sázky

Známá sázková kancelář Bet 365, která mimo jiné nabízí i sportovní sázky, ruletu, automaty a poker, nedávno oznámila i příchod finančních sázek.

Nejedná se o sázky čistě ve stylu binárních opcí, tudíž CALL a PUT, ale o finanční sázky. Cenu si může každý určit jakou chce a sází se na to, zda bude cena v době expirace vyšší, nebo nižší, než cena určená. Nejnižší možná sázka je pouze 5 Kč, což je $0.2 a to snad u žádného jiného brokera nenajdete.

Bohužel však u Bet 365 nenajdete velikou nabídku aktiv a jediné doby expirace, které Bet 365 nabízí jsou 5 minut a 1 hodina.

Více než pěkný je však vstupní bonus 100 % už od vkladu 150 Kč.

bet365

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

Zanechat komentář

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Momentálně nepoužíváte android.