Android aplikace pro obchodování binárních opcí

androidDnes si řekneme něco o android aplikacích pro obchodování binárních opcí. Dozvíte se obecné informace, ale také se dozvíte, proč je vůbec dobré tyto aplikace využívat. Na závěr si rozebereme aplikaci od dvou nejznámějších brokerů a to od brokera TopOption a Stockpair.

Pokud se o binární opce zajímáte, určitě jste už narazili na věci které je dobré získat na svojí stranu. Jedná se o čas a místo pro obchodování binárních opcí. Kolikrát se vám stalo, že jste přišli domů z práce, kontrolovali jste vývoj trhu a zjistili jste, že jste právě propásli skvělý obchod? Obchod, po kterém by jste byli zase o pár dolarů bohatší. Představte si – pokud například čekáte na autobusové zastávce, nebo jste v dopravní zácpě, kolik vám v tu chvíli utíká obchodů. Jsou to možná detaily, ale pokud chcete být úspěšní obchodníci, je dobré se zajímat i o takové maličkosti.

Doporučujeme: Přečtěte si také informace o mobilní aplikaci brokera IQOption.

Teď si představte, že byste mohli obchodovat odkudkoliv – ze svého mobilního telefon nebo tabletu. Nebyl by žádný problém například obchodovat v práci. Měli byste vedle sebe položený tablet a stačio by párkrát ťuknout na display a obchod by byl zadaný. To je samozřejmě možné, pokud máte práci, kde nejste pod neustálým dohledem a máte chvilky na to obchodovat.  Nabídne se vám také možnosti obchodovat v průběhu noci, pouze si nastavíte, aby vám mobil upozornil, až se naskytne nějaká příležitost pro obchodování. Nabídnou se způsoby, jak zmenšit čas, který plýtváte, na minimum. Čas, kterým jste dříve plýtvali, budete nyní plně využívat pro vydělávání peněz pomocí binárních opcí. Proč při čekání na autobus nevyužít čas a obchodovat binární opce? Představte si kolik byste mohli mít úspěšných obchodů, pokud byste plně využili každou volnou chvilku.

Všechno tohle je možné, pokud obchodujete u brokera který tyto mobilní aplikace pro obchodování nabízí. Většina brokerů, má vlastní individuálně vytvořené aplikace, s kterými můžete obchodovat. Ne každý broker tuto možnost, obchodovat pomocí android, nebo IOS aplikací, ale nabízí. Jedná se o věc, která nějaký čas zabere a stojí peníze. Vývoj takovéto aplikace není žádná legrace, musíte být plně zabezpečená a hlavně musí být jednoduchá na ovládání. Pokud tedy chcete tuto službu využívat, musíte si najít brokera, který mobilní aplikaci poskytuje. Pevně věřím, že brzo už bude tyto aplikace poskytovat většina brokerů.

TopOption

get-it-on-googleMobilní platforma je výkonná a poskytuje stejně příjemné uživatelské prostředí jako platforma webová. Tato aplikace je dostupná pro majitele chytrých telefonů s operačními systémy Android a aplikace pro IOS je zrovna ve vývoji. Co je důležité, aplikace je plně zabezpečená a vlastnostmi, se neliší od počítačové platformy, nabízí stejné možnosti, není o nic ošizená.

topoption-mobilni-aplikace-1

topoption-mobilni-aplikace-2

topoption-mobilni-aplikace-3

StockPair

app store. logoget-it-on-googleJednou z největších výhod této mobilní aplikace je, že je opravdu skvěle zabezpečená, což je v dnešní době velice důležité. Možná bych si troufl říci, že se jedná o věc, na kterou lidé v poslední době koukají nejčastěji. Aplikace je stále vyvíjena a tak čas od času, je nutné stáhnout novou aktualizaci, která zabere pár vteřin. Platformu jsem sám zkoušel a musím říci, že je velice svižná a skvěle udělaná. Je vidět, že si s ní dali vývojáři práci. Mobilní aplikace má velice jednoduché ovládání, zabere vám pár minut, než se naučíte jí ovládat. Mobilní aplikace je totožná s tou počítačovou, na které obchodujete na svém počítači, naleznete zde stejná aktiva i stejné funkce.

 

stockpair-mobilni-aplikace-3stockpair-mobilni-aplikace-2stockpair-mobilni-aplikace-1

Broker Hlavní výhoda Minimální vklad Profit V českém jazyce Recenze Založit účet
*V případě úspěšného obchodu
Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál může být ohrožen.

Nejedná se jen o tyto dva brokery, mobilní aplikace pro obchodování nabízí stále víc a víc brokerů. Postupem času budou mobilní aplikace nabízet všichni brokeři, a ti kteří ne, budou sami proti sobě. Důvod, proč jsme vybrali zrovna tyto dva je, že se jedná o spolehlivé a prověřené brokery, kteří nabízejí vynikající služby a funkce pro své zákazníky. Maji vše, co je potřeba a pokud se rozhodnete u těchto brokerů obchodovat, není se čeho bát.

Na závěr bych chtěl říct, že pokud to s binárními opcemi myslíte vážně, zkuste mobilní aplikace. Otevřou se Vám úplně nové možnosti pro obchodování. S mobilní aplikací využijete každou volnou chvilku, kterou budete mít a už nikdy nezmeškáte žádný obchod. Nebojte se a zkuste to.

Štítky:

Jiří Procházka

Více o autorovi Jiří Procházka

Vydělávání peněz na internetu mě lákalo již dlouho, ale až s binárními opcemi se mi to podařilo. Binární opce mě především zaujaly kvůli jednoduchosti a možnosti naučit se lehce obchodovat. Zkoušel jsem spoustu dalších způsobů, jak si vydělat peníze, ale vždy to byly tak malé částky, že se ani nedalo mluvit o vydělávání peněz. Více informací o mě se dozvíte zde: O nás

Všechny příspěvky - Webová stránka

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Momentálně nepoužíváte android.