ahoj

Anketa o nejlepšího brokera binárních opcí

anketa obrázekProtože chceme, aby naše stránka odpovídala realitě a to nejen z našeho pohledu, dáváme vám nyní možnost vyjádřit se v krátké anketě o nejlepšího brokera binárních opcí.

Za týden hlasování uzavřeme a zveřejníme výsledky. Podle nich poté upravíme naši stránku a budeme se vám snažit vyjít vstříc a dát další rady pro právě nejoblíbenější brokery.

AKTUALIZOVÁNO: Anketa je u konce. Zde jsou výsledky! Nejlepší broker binárních opcí roku 2015

Stejně tak uděláme i rozsáhlé video s investicemi a prohlídkou právě brokerů, které si zvolíte!

Takže který? 🙂
PS: Po odhlasování se zobrazí jen bílá stránka, ale hlas byl započítán.

Jaký je podle vás nejlepší broker?

TopOption
Stockpair
HighLow
OptionTime
ETX Capital
Anyoption
Jiný
Jiný broker:

Poll Maker

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

Zanechat komentář

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Momentálně nepoužíváte android.
Share this