Kniha: 10 zlatých pravidel

Na internetu jsem našel velice stručnou, zato však pravdivou knihu. Najdeme v ní 10 zlatých pravidel, která byla psána pro obchodování na burze. To však nemá od obchodování binárních opcí daleko a tak se tato pravidla dají uplatnit i pro náš obchod opcí.

Výňatek z této knihy:

POCHYBUJETE-LI, NEOBCHODUJTE

Nemáte totiž povinnost obchodovat neustále, i když na Forexu lze obchodovat 24h denně. Pokud pochybujete, je lepší žádný obchod neprovádět. Místo toho pokračujte v analýze trhu, abyste získal potřebné znalosti, které učiní Vaše obchodování ziskovější.

Je sice pravda, že se jedná o základní pravidla pro obchod, ale neméně důležitá! Pokud se vám kniha líbí, určitě zanechte komentář pod článkem.

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

4 komentáře k “Kniha: 10 zlatých pravidel”

Zanechat komentář

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Varování: Finanční produkty nabízené zmiňovanými společnostmi nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Momentálně nepoužíváte android.