ahoj

TopOption Recenze

TopOption
Bonus až 150%
Navštívit brokera

Broker TopOption je v posledních letech velice populárním brokerem binárních opcí nejen na evropském trhu, ale dokonce i v České republice. Podle statistik bylo v únoru 2016 11 % obchodníků obchodujících binání opce s brokerem TopOption z České republiky a byla to tak nejzastoupenější země z celého světa. Následovalo Německo s 9 %. A to hlavně díky svému licencování a registracím v Evropě, ale i kvůli rozsáhlým možnostem pro změnu jazyku nyní nabízí již více, než 20 jazyků. Ovšem poté zastoupení čechů lehce kleslo.

5 let prověřený broker

provereny broker topoption

TopOption je na trhu již 5 let a ačkoli se mírným tempem zmenšuje počet obchodníků, kteří s tímto brokerem obchodují, v žádném případě bych to nepovažoval jako indikaci toho, že by snad nabízel nekvalitní služby. Tento broker vždy nabízel skvělou obchodní platformu, ale i profesionální přístup personálu nejen na živé podpoře, ale i na emailové podpoře a vlastně všech jeho zaměstnanců. Výběry byly zpracovávány a odesílány rychle, za což si také zaslouží velký dík.

Ovšem v poslední době, kdy se na trhu vyskytuje více a více brokerů a nových obchodních platforem, jako by topoption lehce ztrácel. Věříme, že své prvenství znovu dohoní a svoji platformu zlepší. Mohla by tomu dopomoci i nastávající změna kvůli regulacím CySEC – uvidíme za 3 měsíce. (Chystané změny regulátora CySEC)

TopOption zkušenosti

logo topoption s českou vlajkouTopOption bych nazval takovým českým národním brokerem. Nevím čím to je, ale podle mých zkušeností asi 85 % lidí, se kterými jsem kdy prohodil nějaká slova, někdy obchodovalo binární opce právě u brokera topoption. To může být způsobeno tím, že TopOption byl prvním brokerem nabízejícím český jazyk.

Pod vedením markets.com se broker TopOption rychle dostal do vedení mezi ostatními brokery, protože přinesl vysoce kvalitní platformu do oblasti binárních opcí, stejně jako markets.com kdysi přinesli do oblasti forexu. Pokud jste však z U.S.A; budu vás muset zklamat. TopOption nepřijímá americké zákazníky. Bydlíte-li ale kdekoli jinde, TopOption je vám k dispozici!

Broker Bonus Minimální vklad Profit V českém jazyce Recenze Založit účet
TopOption Bonus až 150% $100 Až 85% Recenze Navštívit brokera

Platforma brokera TopOption

Tento broker funguje na platformě, kterou dříve poskytovalo o mnoho více brokerů – např. winner option (poté přejmenovaný na 24winner) a nebo optiontime. Všechny ostatní brokery fungující na této platformě broker topoption skoupil a nyní je asi jediným brokerem, který tuto revoluční platformu nabízí.

Platforma je svižná a nabízí různé typy obchodování, mezi které patři: klasické opce, 60 sekundové opce a nebo touch a no touch opce. Jediný problém, který jsem kdy zaznamenal byl na začátku roku 2015, kdy před přechodem na novou platformu opce zřídkakdy neexpirovaly na čas. To mohlo zapříčinit, že hlavně 60 sekundové binární opce skončily out-of-money.

Náhled platformy brokera topoption

Nový vzhled platformy brokera topoption

Demo účet u brokera TopOption

Náhled platformy brokera topoption

Nový vzhled platformy brokera topoption

Chcete si vyzkoušet obchodování binárních opcí s brokerem topoption a přitom neriskovat ani halíř? Demo účet u brokera TopOption je skvělé místo, kde začít. TopOption demo účet sice přímo nenabízí, ale získat ho přece jen můžeme. Stačí provést vklad minimálně $ 200 a kontaktovat zákaznickou podporu.

Operátor zákaznické podpory nám demo účet nastaví a my si poté vždy při přihlašování můžeme vybrat, zda se chceme přihlásit a obchodovat se skutečnými penězi, nebo s penězi na demo účtu.

Broker Info Bonus V českém jazyce Založit účet
TopOption Aktiv: 180
Profit: Až 85%
Demo účet:
Minimální vklad: $100
Bonus až 150% Navštívit brokera Přečíst recenzi

Ačkoli mnoho obchodníků namítá, že peníze vkládat nechce, existuje řešení. Peníze si hned po aktivování demo účtu můžete nechat zaslat zpět na váš bankovní účet. Budete je tam mít během 3 pracovních dní. Nic neriskujete a demo účet můžete mít tedy úplně zadarmo.

TopOpton – Zákaznická podpora

live chatŽivá podpora tohoto brokera je více než vstřícná a to nejen v angličtině, ale i v českém jazyce. Po požádání vám nabídnou demo účet, ovšem časově omezený. Pokud chcete, můžete na podporu dokonce i zavolat svým telefonem a vše vyřešit velice rychle. Emaily, které vás informují o registraci, vkladu a všem ostatním jsou všechny také v českém jazyce.

TopOption – Jak se zaregistrovat a provést vklad (video návod)

TopOption – Typy účtů

topoption-typy-uctu

Typy účtů. Pro zvětšení klikněte na obrázek

TopOption také nabízí různé druhy účtů podle velikosti vašeho počátečního vkladu. Pro účty s vkladem mezi $ 100 a $ 1000 nabízí účet s názvem STARTER. Pro účty s vkladem mezi  $ 1 000 a $ 5 000 nabízí účet PRO a pro obchodníky s vkladem větším než $ 5 000 je nabízen účet VIP.

Tyto účty se liší hlavně tím, že čím lepší účet máte, típ lépe se vám account manager bude věnovat. Domlouvat se s ním můžete jak po telefonu (on vám zavolá, ať nemusíte utrácet), tak i po emailu.

Hodnocení
Hodnoceno dne
Broker
TopOption
Hodnocení
5

Navštívit brokera

Klady

 • Český jazyk
 • Velká nabídka aktiv
 • Super vstřícná živá podpora
 • Přehledná stránka
 • Až 100% bonus na první vklad
 • 5 Exkluzivních ebooků zdarma

Zápory

 • Pro získání 100% bonusu musíte vložit minimálně $500

Obrázky

Screenshot 1 Screenshot 2

Navštívit brokera

Detaily

Broker TopOption
URL Stránky http://www.topoption.cz
Založeno 2011
Sídlo Kypr, Nikósie
Podpora +420-228-881-676
Typy podpory Email, Live chat, Telefon, Fax
Jazyky Český, Anglický, Německý, Arabský, Španělský, Francouzský, Italský, Japonský, Polský, Ruský
Platforma SpotOption
Minimální vklad $100
Minimální výše obchodu $5
Maximální výše obchodu $10.000
Bonus Bonus až 150%
Profit Až 85%
Demo účet zdarma Yes
Regulováno Yes
Regulace CySec, FCA, BDF, CONSOB, CNMV, AFM, BaFin, FI, FSA, NBS, ČNB
Typ účtu Standardní, VIP, Pro
Metody vkladu Visa, Mastercard, Visa Electron, Maestro, Bankovní převod, Skrill, American Express, Delta, WebMoney, Neteller
Metody výběru Visa, Mastercard, Visa Electron, Maestro, Bankovní převod, Skrill, American Express, Delta, WebMoney, Neteller
Metody obchodu 60 sekund, High/Low opce, One Touch opce, Boundary opce
Počet aktiv 180
Časy expirace 60 sekund, 5 minut, 10 minut, 15 minut, 30 minut, 1 hodina, 1 den, 1 týden, 1 měsíc
Typy aktiv Měny, Komodity, Akcie, Indexy, Páry
Typy opcí klasické, 60 sekundové, dotyk
Obchoduje v měně USD, EUR
Bere měnu USD, EUR
V českém jazyce? Yes
Mobilní verze Yes
Verze pro tablet Yes
Celkové hodnocení 96/100

Zaregistrujte se hned teď

Hodnocení
Autor
Štěpán Petřivý
Hodnoceno dne
Broker
TopOption
Hodnocení
5
Navštívit brokera

9 Komentářů k článku “TopOption”

 1. ahoj ptal jsem se uz ale jde u tohoto brokera udelat demo i na te vasi strance nebo jak to funguje? diky moc za opdoved

  1. Hele jezo to demo na stránkách s tím vůbec nesouvisí, to můžeš používat jak chceš :.-) A demo u topoption dostaneš po vkladu, jednoduchy 🙂

 2. Díky za recenzi, TOPOPTION je opravdu TOP…. Je super že mají vklad tak nízký a českou podporu.. dokonce mají i demo účet.. suepr..

 3. Obchodoval jsem na TopOption asi rok a zkušenosti mizerný. Poslat peníze tam lze třeba kanalizací a je to OK ale když jde o výběr prostředků, strávíte tím hodiny, pošlete jim veškeré osobní doklady a stejně nemáte jistotu, že se všechno vyřídí. Jejich webová aplikace je taky dost mizerná a pomalá. Když jsem 3 měsíce nebyl přihlášen, měl jsem problém se dostat do účtu, hned byl blokovaný a musel jsem si nechat zasílat heslo. Nevím jak ostatní konkurenční společnosti ale s TopOption už nechci mít nic společného.

  1. Ahoj, mrzí mě tvoje zkušenosti a bohužel musím z části souhlasit. Občas je aplikace pomalá. Každopádně pokud se jedná o výběry, nikdy jsem neměl žádný problém a peníze byly vždy do 5dní u mě. 🙁

Zanechat komentář

Vložte k TopOption $200 a obchodujte s $300! ZÍSKAT BONUS
Copyright © 2016. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Top
Share this