ahoj

Seznam všech doporučených brokerů binárních opcí

Broker Bonus Minimální vklad Min Trade Profit Demo V českém jazyce Recenze Založit účet
StockPair Bonus až 100% $250 $20 Až 84% Demo k dispozici Recenze Navštívit brokera
TopOption Bonus až 150% $100 $5 Až 85% Demo k dispozici V českém jazyce Recenze Navštívit brokera
Optiontrade Bonus až 100% $200 $5 Až 85% Demo k dispozici V českém jazyce Recenze Navštívit brokera
IQ Option Bonus až 100% $10 $1 Až 92 % Demo k dispozici Recenze Navštívit brokera
ETX Capital $20 Bonus bez vkladu $100 $10 Až 100% V českém jazyce Recenze Navštívit brokera
Anyoption Bonus až 50% $200 $25 Až 81% Recenze Navštívit brokera
Bet 365 100% už od vkladu 150 Kč 150 Kč 5 Kč Liší se od 1% až po 1000% V českém jazyce Recenze Navštívit brokera

Na této stránce najdete seznam nejlepších brokerů binárních opcí. Po kliknutí na obrázek brokera uvidíte velice podrobné informace a recenzi. Pokud najdete chybu, nebojte se nám ozvat do diskuse – oceníme to. Konstantně se snažíme přidávat další a další brokery, kterým můžeme společně důvěřovat.

Broker binárních opcí ve světě binárních opcí je společnost, u které lidé obchodují. Registrace je většinou snadná, stejně jako vložení peněz, nebo spuštění demo módu (obchod za herní peníze). Někteří brokeři mají snadno ovladatelné platformy a proto je doporučujeme pro nováčky. Seznamy brokerů můžete najít u nás na stránce v menu.

Všechny brokery které zde vypisujeme a doporučujeme máme prověřené – ke všem jsme vkládali peníze, obchodovali s nimi a vydělané peníze od nich jsme bez problémů obdrželi na naše bankovní konto a Skrill. S některými brokery obchodujeme nadále, ovšem některé brokery už nepoužíváme. Pro vás ale k nim jednou za čas (většinou po půl roce) na zkoušku znovu peníze vkládáme a zkoušíme, zda jsou stále dobrými poskytovateli služeb binárního obchodování.

Nejlepší brokeři, se kterými stále obchodujeme jsou:

Stockpair

stockpair logoČistý vzhled a dojem dělá ze Stockpair jednoho z nejsilnějších brokerů binárních opcí. Ačkoli zatím nenabízí podporu českého jazyka, je plně regulován všemi významnými regulačními úřady, jako např. CySEC a Česká národní banka. Stockpair pokročilá platforma je rozhodující faktor a možná právě kvuli ní byl vyhodnocen čtenáři našeho webu jako nejlepší broker roku 2015. Stockpair nabízí spoustu expiračních časů k výběru při obchodování jak klasických binárních opcí, tak i párových opcí. Minimální vklad k brokerovi byl několik let nastaven na $ 200 a nevypadalo to, že by broker tuto částku chtěli někdy v budoucnu měnit. Ovšem opak je pravdou a od 14. 2. 2016 se minimální vklad k brokerovi posouvá na $ 250.

Broker Info Bonus Demo V českém jazyce Založit účet
StockPair Aktiv: 150
Profit: Až 84%
Minimální vklad: $250
Bonus až 100% Demo k dispozici Navštívit brokera Přečíst recenzi

Topoption

logo topoption s českou vlajkouBroker TopOption je v posledních letech velice populárním brokerem binárních opcí nejen na evropském trhu, ale dokonce i v České republice. Podle statistik bylo 11 % obchodníků obchodujících binání opce s brokerem TopOption z České republiky a byla to tak nejzastoupenější země z celého světa. Následovalo Německo s 9 %. A to hlavně díky svému licencování a registracím v Evropě, ale i kvůli rozsáhlým možnostem pro změnu jazyku nyní nabízí již více, než 20 jazyků.

Broker Info Bonus Demo V českém jazyce Založit účet
TopOption Aktiv: 180
Profit: Až 85%
Minimální vklad: $100
Bonus až 150% Demo k dispozici Navštívit brokera Přečíst recenzi

Optiontrade

optiontrade logoOptiontrade je jeden z novějších brokerů, který se na trhu objevil až roku 2013. Avšak za tak krátkou dobu zvládl pokořit mnohá. Mezi hlavní výhody tohoto brokera patří nejen regulace nejvýznamnějšími úřady včetně CySECu, ale i podpora mnoha zemí. Optiontrade totiž momentálně nabízí 14 jazyků a věříme, že se v budoucnu budou přidávat další. Díky minimálnímu vkladu nastavenému na $ 200 se o brokera začíná zajímat více a více začínajících obchodníků.

Broker Info Bonus Demo V českém jazyce Založit účet
Optiontrade Aktiv: 160+
Profit: Až 85%
Minimální vklad: $200
Bonus až 100% Demo k dispozici Navštívit brokera Přečíst recenzi

Highlow

broker highlowHighLow je broker z Austrálie, který vznikl v roce 2013 na platformě Market Pulse a to pod regulací ASIC. Narozdíl od většiny ostatních brokerů má své sídlo v Sydney, kde je také regulována. Minimální vklad k tomuto brokerovi je pouhých $ 50, ke kterým ještě navíc dostanete tzv. $ 50 CASHBACK, což jsou vlastně bezrizikové obchody.

Broker Info Bonus Demo V českém jazyce Založit účet

Ostatní brokeři

Ostatní brokeři, jako např. anyoption a podobní jsou sice námi prověření a dodržují všechny zásady, ale sami u nich nebchodujeme. To většinou z důvodu, že jejich platforma je lehce pomalá, nenabízí dostatek aktiv k obchodování a nebo není v českém jazyce a jednoduše se nám s nimi neobchoduje dobře.

Pozor na bonus

Bonusy jsou peníze zdarma, které se nám brokeři binárních opcí snaží vnutit. Všechny peníze, které my si ovšem vezmeme, musíme nejdříve protočit. Protočení je vlastně prosazení určitého násobku bonusu. Takže pokud je náš bonus $200 a broker chce, abychom ho protočili 40X, než budeme moci vybrat, musíme provést obchody v celkové hodnotě $8 000. To znamená např. 100 obchodů s $80.

Mám já osobně rád bonus? Ano, každopádně. Jsou to pro mě peníze zdarma, protože vím, že jelikož mé obchody jsou ve větší míře výdělečné, nemusím se protočení bát. Více o tomto problému zde: Klady a zápory bonusů binárních opcí

Potvrzení identity

U brokerů se také můžeme setkat s tzv. potvrzením identity. A také že se s tím setkáme. U některých brokerů, jako je např. highlow, je identita potřebna ověřit vůbec ještě před tím, než vložíme první peníze. U ostatních brokerů můžeme být požádáni o ověření až před prvním výběrem peněz od brokera zpět na náš účet. Ověření se skládá z:

  • Ověření totožnosti (Scan občanského průkazu, pasu, či řidičského průkazu)
  • Ověření bydliště (Scan faktury za energie, výpisu z banky či faktury ke kreditní kartě)
  • Ověření kreditní karty (Scan kreditní karty z obou stran se zakrytými některými číslicemi)

Možná se ptáte sami sebe: „K čemu to všechno?“ Je to jednoduché. Toto všechno broker musí provést, pokud chce být regulovaný. Regulační úřady, jako např. CySEC, nebo ČNB to totiž vyžadují kvůli tomu, aby nedocházelo k praní špinavých peněz, nebo zneužití odcizených platebních karet.

7 Komentářů k článku “Přehled brokerů”

  1. Dobrý den, rád bych se vás zeptal na názor, popřípadě zkušenosti s brokerem IQ option. Díky za odpověď !

Zanechat komentář

Copyright © 2016. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Top
Share this