ahoj

Binární opce – Tipy pro začátečníky

Na této stránce naleznete nejdůležitější informace a tipy pro nováčky ve světě obchodování binárních opcí. Tato stránka vám může sloužit jako takový nejdůležitější rozcestník / odrazový můstek právě do tohoto světa binárních opcí.

Najdete zde pár článků a videí, které jsou obzvláště vhodné pro úspěšný začátek obchodování s binárními opcemi pro obchodníky nováčky.

1. Proč a jak obchodovat binární opce
2. Jak správně určit, jaký obchod provést
3. U jakého brokera je nejlepší založit si účet a obchodovat

4. Jak začít obchodovat
5. Jak vložit peníze
6. Jak si vybrat vydělané peníze
7. Vyzkoušejte si obchodování zdarma ihned

Hodně štěstí, Štěpán Petřivý

1. Proč a jak vydělávat s binárními opcemi?

call put binary options tradingObchodování binárních opcí je jedna z možností výdělku na internetu. K tomuto typu výdělku však ale nepotřebujete sedět dlouhé hodiny na školeních. Je velice jednoduchý a naučit se ho může úplně každý. Obchod vždy probíhá přehledně a rychle.

Obchodník (vy) zvolí, zda se bude cena zlata, stříbra, nebo akcií pohybovat nahoru, či dolů. Pokud je odhad správný, získá odměnu v podobě až 190 % ze vsazené částky. Tento pohyb se dá poměrně přesně předpovídat a proto je možné obchodem binárních opcí vydělávat peníze.

obrázek muže s penězi

S trochou cviku se může obchodování binárních opcí stát jediným vašim příjmem. Záleží však na vás, jak moc se chcete obchodování věnovat.

Všichni určitě víte o obchodnících na burzách, kteří kupují a prodávají akcie za několik set tisíc, ba i milionů korun. To proto, že pohyb cen na burze je velice zdlouhavý a proto je pro ziskový obchod potřeba nakupovat ve velkém a dlouho čekat, až se peníze zhodnotí. S binárními opcemi je všechno jednodušší, rychlejší a možné výdělky jsou mnohem vyšší.

Jak by se vám líbilo, říci šéfovi Sbohem? 🙂

Výčet 10 hlavních výhod můžete najít ve článku 10 důvodů proč začít obchodovat binární opce, který napsal můj kamarád Jirka.

▼ ▼ ▼ ▼
Chcete se dozvědět více?

Přihlašte se do online kurzu obchodování binárních opcí ZDARMA a získejte knihu Jak vydělat peníze binárními opcemi.

2. Už vím, co to binární opce jsou. Jak mám ale vědět, zda cena půjde nahoru nebo dolů?

pullback

Jak už víte, binární opce fungují tak, že pokud odhadnete směr ceny zlata, stříbra, nebo akcie, vyděláte peníze. Cena může jít nahoru, nebo dolů. Pro správný odhad směru pohybu ceny používáme různé strategie. Je jich spousta a i nás na webu jich můžete pár najít. Binární opce strategie.

Možná vás zarazí, proč na webu, když mluvím o strategiích, tolik používám slovo Meta Trader 4, nebo zkratkou MT4.

MT4 je software, který z internetu stahuje informace o aktuálních pohybech cen a kurzů. Poté vám umožní s cenami pracovat ve formě grafů. Ty grafy, které nám poskytuje broker zdaleka nestačí ke dlouhodobě správné analýze a proto si dopomáháme právě tímto programem.

Pokud máte další otázky ohledně MT4, napsal jsem o něm již přes 9 článků v seriálu o Meta Traderu. V tomto seriálu se dozvíte nejdůležitější, včetně postupu správné instalace.

odraz od trendové linie

Takto může vypadat graf z MT4 (Kliknutím zvětšíte)

Tento program otevřeme a sledujeme pohyb grafu. Pokud se nám zdá, že už víme, kam se graf bude pohybovat, otevřeme si internetový prohlížeč (např. Google Chrome, nebo Internet Explorer) a obchod na platformě brokera (např stockpair.com) provedeme. Obchod neprovádíme přímo v programu Meta Trader, ani to nejde!

Grafy, které MT4 ukazuje a my používáme se nazývají svíčkové a jsou o něco jiné, než jen prosté čáry – proto se bude nováček bude muset nejdříve zorientovat právě v grafech. Zde je vysvětlení: jak číst svíčkové grafy.

Binární Opce Strategie

Nyní, když už víme o tomto programu, budeme potřebovat vědět, jak se používá. To se dozvíme v již zmíněném seriálu o Meta Traderu. Pokud ale zdlouhavý proces učení chcete ulehčit a zrychlit, je na čase zjistit si nějakou strategii.

Naše nejlepší strategie, podle které i my sami a další úspěšní obchodníci obchodují se nazývá BERSI 2.0. Více o ní můžeme zjistit po kliknutí zde: Strategie BERSI 2.0. Není náhodou, že zrovna tato strategie má skvělé ohlasy. Co na ni říkají samotní uživatelé? BERSI 2.0 recenze

bersi získat tlačítko

3. U jakého brokera je nejlepší založit si účet a obchodovat?

Na této stránce se můžete dočíst pár základních pravidel. Seznam všech doporučených a prověřených brokerů na binární opce můžeme najít zde: seznam. Po rozkliknutí obrázku jakéhokoli z brokerů se můžete dostat na velice detailní statistiky a důležité informace, které můžete zvážit a podle nich se rozhodnout, který broker je pro vás ten pravý.

Důležité faktory při výběru broker, podle kterých je třeba se orientovat:

 • Jak velké výhry za každý vítězný obchod broker nabízí?
 • Je broker v češtině a budu platformě rozumět?
 • Jaká je minimální výše vkladu a obchodu?
 • Nabízí broker obchodování 60 sekundových / 5 minutových / 10 minutových opcí? (Každý má rád něco jiného)

Zde je výpis třech nejlepších brokerů binárních opcí a jejich výhody, popřípadě nevýhody. Celý seznam

 • topoption-logoTopOption: Broker s nízkým minimálním vkladem ($100) a nízkou minimální velikostí obchodu ($5), který je kompletně v češtině, včetně uživatelské podpory – proto je obzvláště vhodný pro nováčky. Ke svému vkladu můžete dostat až 100 % vkladu zdarma navíc (pouze vklady přes $500) a můžete tedy obchodovat až s dvojnásobkem vložených peněz úplně zdarma. Je ale trochu pomalejší a proto často není doporučován pro zkušené obchodníky. Nabízí spoustu učebních materiálů (knihy, webináře, videa) zdarma.
 • stockpair logoStockpair: Broker v angličtině s minimálním vkladem $200 a minimální velikostí obchodu $20. Reaguje rychle na požadavky obchodníka, proto ho doporučujeme zkušenějším obchodníkům, ale ani nováček v oboru se u stockpairu neztratí. Obchodovat zde můžeme jak krátkodobé, tak i středně a dlouhodobé opce. Tento broker vyhrál naši anketu o nejlepšího brokera roku 2015.
  Pokud ze rozhodnete pro tohoto brokera, určitě využijte naší nabídky: BERSI Strategie zdarma.
 • high-low-logo-2-noveHighLow: Australský regulovaný broker, který je bohužel pouze v angličtině. Na druhou stranu však nabízí uživatelsky příjemnou platformu pro obchodování a velice nízký minimální vklad ($10). Broker nabízí všem uživatelům $50 ZDARMA bez jakýchkoli závazků a v tomto předčí všechny ostatní brokery.

4. Jak začít obchodovat?

Vybrali jste si už svého brokera? Pokud ne, vraťte se o jednu stránku zpět a promyslete to. Pokud však ano, můžete se zaregistrovat a začít obchodovat hned, kdy budete připraveni. Zde je videonávod, jak registrace probíhá u brokera TopOption.

5. Jak vložit peníze?

Rozhodli jste se obchodovat binární opce? Výborně! Ale pro zhodnocení svých financí je nejdříve třeba finance převést na svůj obchodní účet a to provedením vkladu peněz.

Skrill platební kartaU každého brokera se vklad provádí malinko odlišně, ale vesměs je to více méně stejné. Je třeba použít internetovou peněženku skrill, nebo kreditní kartu a nebo stačí peníze poslat přes bankovní účet, či složenkou. Pro názornou ukázku můžete zhlédnout video, které jsem natočil a zveřejnil na minulé stránce (Jak začít obchodovat).

Nejmenší vklad je u brokera High Low a to pouhých $10. Následuje TopOption, a ETX Binary – $100 (přibližně 2200 Kč). U většiny ostatních brokerů je to potom $200 a nebo $250.

Spousta brokerů nabízí i bonusy ke vkladu a to s tím, že vložíte peníze k brokerovi (např $200) a poté napíšete na zákaznickou podporu. Oni vám řeknou, na jak velký bonus máte nárok a poté vám ho připíšou na účet, pokud s tím souhlasíte. Bonusy se pohybují mezi 20 a 100% vložené částky. Více o tom: Jak si správně požádat o bonus.

Znamená to tedy, že při vložení například 4 000 Kč, budete moci obchodovat až s 8 000 Kč! Pozor ale, je v tom malý háček. Jaký? To zjistíte zde: Plusy a mínusy bonusů

6. Jak si vybrat peníze, které jsem si vydělal?

Když jste se prokousali vším, co jsem na tuto stránku napsal a rozhodli jste se obchodovat, doufejme, že jste v zisku. Nyní už stačí jen to nejjednodušší a to inkasovat vydělané peníze. Ty si můžete nechat poslat hned zpět na váš bankovní účet a to po přihlášení do obchodní platformy a následovné kliknutí na tlačítko withdrawal.

Peníze jsou na vašem účtě nejdéle do 7 pracovních dnů, většinou však mnohem rychleji a můžete si za ně koupit cokoli chcete. A nebo je znovu investovat a znovu zhodnotit. 🙂

Jak příjmy zdaním?

Výdělek pomocí binárních opcí patří podle paragrafu §10 mezi „Ostatní příjmy“, a daní se tedy 15% sazbou. Nemusíte platit ani zdravotní ani sociální pojištění a proto tedy vždy zaplatíte pouze 15 %.

Na obchodování opcí tedy nepotřebujete živnostenský list, obchodovat tedy můžete jako fyzická osoba. Je však třeba podat daňové přiznání a tam vedete zisk z binárních opcí označený jako Ostatní příjmy. Odečíst můžete peníze použité na vklad k brokerovi a zbytek se zdaní 15% sazbou.

Vyzkoušejte si obchodování hned teď

Níže najdete testovací platformu. Takhle nějak vypadá zadávání obchodů u brokera.

 1. Nejdříve je třeba zvolit, jakým směrem se cena pohne.
 2. Poté zvolíme částku, kterou do obchodu investujeme.
 3. Čekáme, jak náš obchod skončí.

Obchodujte u brokera TopOption v češtině!

Broker Bonus Minimální vklad Profit V českém jazyce Recenze Založit účet
TopOption Bonus až 150% $100 Až 85% Recenze Navštívit brokera

Máte ještě další otázky?

Na stránce časté otázky jich je spousta vysvětlených. Mrkněte na to zde: Často kladené otázky o obchodování binárních opcí

eKnihy zdarma najdete na našem webu ZDE
Copyright © 2016. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Top
Share this