ahoj

Binární opce demo účet

Pokud chcete začít obchodovat, ale nevíte, zda je to činnost právě pro vás, není nic jednoduššího, než vyzkoušet si obchodování právě v jednom z demo módů. Někteří brokeři mají vlastní demo módy (například TopOptionjak získat demo u TopOption), abyste si mohli plně vyzkoušet jejich platformu, ale my pro vás máme něco jiného. Stačí zde pod článkem kliknout na tlačítko SPUSTIT DEMO ÚČET a můžete hned obchodovat bez nutnosti zadávat někam osobní údaje.

Topoption demo účet

Chcete si vyzkoušet obchodovat binární opce? Demo účet u brokera TopOption je skvělé místo, kde začít. TopOption demo účet sice přímo nenabízí, ale je tu způsob, jakým si ho můžeme získat. Tento způsob je jednoduchý a skládá se pouze ze dvou kroků:

 • 1) vložení peněz (minimálně však $200)
 • 2) kontakt zákaznické podpory

Ačkoli mnoho z vás namítá, že peníze vkládat nechcete, mám pro vás řešení. Nic vám nebrání si peníze hned po vložení a aktivování dema nechat znovu poslat zpět na svůj bankovní účet. Potom budete mít peníze na účtě během 3 pracovních dní. Nic neriskujete a demo účet můžete mít tedy úplně zadarmo.

Po vložení peněz na účet stačí kontaktovat živou zákaznickou podporu na chatu. Odkaz na chat najdete v pravém horním rohu na stránce topoption.cz. Operátor se většinou do minuty do chatu připojí a vám už zbývá jen poprosit.

Highlow demo


broker highlowBroker high-low nabízí demo účet a to úplně bez nutnosti vkládat peníze. Stačí se pouze připojit na jeho stránky (odkaz zde) a založit si účet. Poté na stránce kliknete na tlačítko QUICK DEMO a automaticky se vám na účet přidá $10.000, se kterými hned můžete obchodovat. Vše zabere méně, než 5 minut a je plně automatické.  Tento broker dokonce nabízí i bonus $50, ke kterému se nijak nevážete. Více info zde: Highlow bonus.

Nezapomeňte se naučit strategie, které vám při obchodování pomůžou! U nás na webu úplně zdarma! Naše strategie

Demo účet zdarma

Spustit demo

Stačí nám demo účet pro učení?

Demo účet je skvělá příležitost k tomu, abychom se naučili, jak se trhy chovají a jak naše obchodní strategie funguje a zda obchody podle ní vychází na reálných trzích.

Další věc, která ale vstupuje do hry hned po úspěšené strategii je stres a emoce. Zatímco na demo účtu obchodujete tak, jak se vám zachce, na reálném účtu je to věc jiná a to ať si to přiznáte, nebo ne. To už je věc, kterou si musíte vyzkoušet a zažít na vlastní kůži – ten pocit výdělku je jako droga. 🙂 Ale každý úspěšných obchodník se právě tento pocit štěstí, ale naopak i pocit smutku ze ztracených peněz musel naučit ovládat.

K tomu nám bohužel demo účet nepomůže.

Hodnocení
Hodnoceno dne
Broker
Binární opce demo účet
Hodnocení
5

38 Komentářů k článku “Binární opce demo účet”

 1. Zdravím Štěpáne, jaký je podle tebe nejlepší demo účet, myslím u jakého brokera. Díky za odpověď.

 2. Dobry den, u highlow demo učtu mi vždy zmizí obchody, musím to mít otevřené pořád aby to zůstalo? Nebo se to dá nějak zastavit? Děkuji

 3. ahoj Štěpáne. kliknul jsem na jedno z tlačítek a otevřela se mi možnost spustit demo, ale opět musím kliknout na jedno z tlačítek. A tak pořád dokola. Kolikkrát musím kliknout aby to začlo fungovat?

 4. JAky je rozdil mez iplus500 a timto demo uctem? Tam mi taky nabizeli demo ucet ale s 500 000 Kč k dispizici… děkuji

  1. Je to jednoduché.

   Obchodování u plus500 (a podobných) probíhá takhle: Zvolíš, jak velkou částku chceš investovat (např. kolik EUR/USD koupit). Nakoupíš EUR/USD. Dokud jde kurz nahoru, vyděláváš, pokud ne, proděláváš. Po chvilce se rozhodneš pozici uzavřít, ať už po minutě, nebo po týdnu, je to jedno. Pokud je cena vyšší, než když jsi kupoval, vyděláš rozdíl cen. Pokud je nižší, proděláš rozdíl cen.

   Naopak u TopOption stačí zvolit nahorů/dolů a přesný čas expirace. Nemůžeš si tedy uzavřít pozici, až to pro tebe bude výhodné a jsi vázaný k tomu času, který jsi zadal při koupi, což je sice nevýhoda, ale na druhou stranu jsou výdělky až 185 %, kdežto u plus500 je tohoto výdělku velice těžké docílit a téměř se to nestává.

 5. Mně se to moc nelíbí protože tam není žádná historie, musíš pořád jak blbec odznova…. nic moc…

 6. No nechtelo se mi to moc sdilet na FB nejdriv tak jsem dal google plus……………. ale ted bych to sdilel i na FB protoze je to pecka!!

 7. Něco podobného jsem dlouho hledala, jednoduché a přehledné demo, na kterém si budu moci všechno vyzkoušet, díky.

 8. Ahoj Štěpáne, u topoption se teda staci zaregistrovat a vlozit penize a muzu mit demo? 😉 A bude to na pořád i když vyberu peníze? Díky za opdověď Mára

  1. Ahoj Máro, přesně tak jak říkáš. Demo ti aktivují minimálně na 14 dní (když je zkusíš přemluvit, možná i na dýl 🙂 ) a to i v případě že peníze vybereš. Hodně štěstí!

  1. Ahoj, ceny nejsou úplně totožné s cenami v MT4 nebo u brokera. Mají trochu jiný spread, ovšem pohyby pipů nahoru a dolů jsou pořád stejné. Takže ceně se dá věřit a testování strategií je tedy možné.

 9. Dá se na tomto demo účtu normálně zkoušet strategie? Chtěl jsem tak zkoušet kuličkovou strategii ale nevím jestli to pujde nechci si dělat účet u jiného brokera díky Tom

  1. Ahoj, přesně tak. Tento demo účet funguje úplně jako normální broker binárních opcí, můžeš na něm zkoušet všechny možné strategie a uvidíš, zda jsou pro tebe ziskové. Jen se nezapisuje historie, takže si poznamenej, kolik vyhraných obchodů uděláš, ať ti to k něčemu je. 🙂

  1. Ahoj, chceš-li používat toto demo, nemusíš. Je to navrženo tak, aby stačilo jednou kliknout a obchod je zadaný. Není třeba žádná registrace ani zadávání emailu či telefonního čísla.

Zanechat komentář

Exkluzivní bonus pouze pro naše čtenáře! Vložte $400 a získejte 4 pojištěné obchody!
Copyright © 2016. Všechna práva vyhrazena. OpceBinární.com
Top
Share this